<<  Firma Profili  >>

SEMİH PERDE; Dış Dünyadan evinize adım attığınız anda günün yoğun stres ve yorgunluk yükünü üzerinizden atıp tazelenmenizi sağlayacak kendinizi bambaşka bir ruh haline teslim edeceğiniz şık, zarif ve konforlu yaşam alanları için çalışmakta, Perde ve Dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden ve bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla  ürün ve hizmet  kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Hizmet verdiğimiz sektörde perde çeşitlerimizi size kısaca tanıtacak olursak;

 

Salon perdeleri, oturma odası perdeleri, genç ve çocuk odası perdeleri, mutfak perdeleri, yatak odası perdeleri, ofis perdeleri, balon perde, stor perde, sahne perdeleri, ip perde, dikey perde, katlama perde, jaluzi perde ve zebra perde gibi pek çok model perde talebinizi karşılıyoruz.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Firmamız; Taç Perde, Brillant perde, Brillife perde, Ottoman ve Home Art Perde Konya bayisidir.

 

Misyon;

 

Perde ve dekorasyon sektöründe klasik ve Çağdaş modellerimizle müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.


Vizyon;

 

Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..

 

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam etmekte olan firmamız, Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz. 

 
Semih Perde
Mekanlarınızı Taçlandırın...